Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Bąkowicach

MEN       WOM      Kuratorium       WODIiP       CKE       OKE Wrocław       Gmina Świerczów       WSzPWN       WSiP       Polska

 

  Strona główna

  Aktualności

  Informacje o szkole

  Historia szkoły

  Pracownicy

  Dokumenty szkolne

  Przyjaciele szkoły

  Dla rodziców

  Dla ucznia

  Plan zajęć

  Galeria

 

     Napisz do nas

                             

WIZYTA WŁAŚCICIELA FIRMY ART DESIGN & FRAMES

 

            16 października w piątek mieliśmy zaszczyt gościć Osobę, która w swoich działaniach nie kieruje się prośbą innych, nie czeka na wezwanie, lecz sama przejawia inicjatywę i podejmuje decyzje o tym by wspomóc innych w ich działaniach, by spełnić ich marzenia, by przybliżyć innym to co piękne, to co cieszy i pobudza do myślenia i odkrywania w sobie umiejętności i talentów. Tą Osobą była Pani Krystyna Kwieciński, która zaszczyciła nas swoją obecnością, ofiarując nam kolekcję obrazów, która uświetni wygląd naszej szkoły, a jednocześnie przybliży sztukę nowoczesną nam wszystkim.

Pani Krystyna Kwieciński jest właścicielką Firmy Art Design & Frames, która istnieje od lutego 1995 roku i specjalizuje się w wyposażaniu wnętrz w elementy dekoracyjne wykonane z najróżniejszych, niecodziennych i wartościowych materiałów przy zastosowaniu technik artystyczno-rzemieślniczych. Firma jest wykonawcą obrazów, obiektów dekoracyjnych, przedmiotów ze szkła fusingowego i drobnych mebli.

Otrzymane od Pani dzieła uświetnią wizerunek naszej szkoły i wierzymy, że pobudzą nasze dzieci do odkrywania w sobie talentów plastycznych.

Cezary Zając

wstecz